EMLF100ADA330ME73G
MFR.Part #
EMLF100ADA330ME73G
JLCPCB Part #
C2165682
Package
SMD,D5xL7mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10V 33uF 35mA@120Hz 5mm 7.3mm ±20% SMD,D5xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS