ELXY250ETC221MH15D
MFR.Part #
ELXY250ETC221MH15D
JLCPCB Part #
C2165561
Package
Plugin,D8xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 130mΩ 15mm 220uF 25V 277.5mA@120Hz 3.5mm 3000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS