EKZE250EC3221MHB5D
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKZE250EC3221MHB5D
JLCPCB Part #
C2165497
Package
Plugin,D8xL13mm
Description
-40℃~+105℃ 13mm 220uF 25V 3.5mm 3000hrs@105℃ 380mA@120Hz 72mΩ 8mm ±20% 插件,D8xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS