ELXZ350ETC221MH15D
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ELXZ350ETC221MH15D
JLCPCB Part #
C2165471
Package
Plugin,D8xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 15mm 220uF 3.5mm 3000hrs@105℃ 35V 365mA@120Hz 8mm 90mΩ ±20% 插件,D8xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS