A2508WV-F-7P
MFR.Part #
A2508WV-F-7P
JLCPCB Part #
C225464
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x7P 2.5mm 250V 3A 7 7P Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 XA 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS