ELXZ350ETD101MF15D
MFR.Part #
ELXZ350ETD101MF15D
JLCPCB Part #
C2165384
Package
Plugin,D6.3xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 15mm 160mA@120Hz 180mΩ 2.5mm 2000hrs@105℃ 35V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS