EMVJ100ADA330ME60G
MFR.Part #
EMVJ100ADA330ME60G
JLCPCB Part #
C2165382
Package
SMD,D5xL5.7mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 33uF 36.72mA@100kHz 5.7mm 5mm ±20% SMD,D5xL5.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS