ELXY250ETC121MF15D
MFR.Part #
ELXY250ETC121MF15D
JLCPCB Part #
C2165379
Package
Plugin,D6.3xL15mm
Description
120uF 15mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 25V 390mA@100kHz 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS