EMVE100ADA330ME55G
MFR.Part #
EMVE100ADA330ME55G
JLCPCB Part #
C2165248
Package
SMD,D5xL5.2mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10V 33uF 5.2mm 5mm ±20% SMD,D5xL5.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS