ESMG500ETC2R2ME11D
MFR.Part #
ESMG500ETC2R2ME11D
JLCPCB Part #
C2164991
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+85℃ 11mm 2.2uF 2000hrs@85℃ 28mA@120Hz 2mm 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS