EMZR250ARA471MHA0G
MFR.Part #
EMZR250ARA471MHA0G
JLCPCB Part #
C2164760
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 25V 470uF 80mΩ@100kHz 850mA@100kHz 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS