EMZR500ARA221MHA0G
MFR.Part #
EMZR500ARA221MHA0G
JLCPCB Part #
C2164649
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10.3mm 180mΩ@100kHz 2000hrs@105℃ 220uF 50V 670mA@100kHz 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS