EMZA350ADA4R7MD61G
MFR.Part #
EMZA350ADA4R7MD61G
JLCPCB Part #
C2164565
Package
SMD,D4xL5.8mm
Description
-55℃~+105℃ 2.9Ω 2000hrs@105℃ 31.5mA@120Hz 35V 4.7uF 4mm 6.1mm ±20% SMD,D4xL5.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS