ELXV101ETE101MK20S
MFR.Part #
ELXV101ETE101MK20S
JLCPCB Part #
C2164503
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 100V 100uF 12.5mm 150mΩ 20mm 311.5mA@120Hz 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS