EMZA100ADA102MJA0G
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EMZA100ADA102MJA0G
JLCPCB Part #
C2164030
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 1000uF 10V 10mm 2000hrs@105℃ 510mA@120Hz 80mΩ ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS