EMZA630ADA330MHA0G
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EMZA630ADA330MHA0G
JLCPCB Part #
C2163797
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 100mA@120Hz 2000hrs@105℃ 33uF 63V 700mΩ 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS