ELXY250ETD471MJ20S
MFR.Part #
ELXY250ETD471MJ20S
JLCPCB Part #
C2163524
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 20mm 25V 470uF 5000hrs@105℃ 520mA@120Hz 5mm 62mΩ ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS