EMZA160ADA220ME61G
MFR.Part #
EMZA160ADA220ME61G
JLCPCB Part #
C2163507
Package
SMD,D5xL5.8mm
Description
-55℃~+105℃ 160mA@100kHz 16V 2000hrs@105℃ 22uF 5mm 6.1mm ±20% SMD,D5xL5.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS