EMZJ250ADA220ME61G
MFR.Part #
EMZJ250ADA220ME61G
JLCPCB Part #
C2163293
Package
SMD,D5xL5.8mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 22uF 240mA@100kHz 25V 360mΩ@100kHz 5mm 6.1mm ±20% SMD,D5xL5.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS