EMZA800ADA470MJA0G
MFR.Part #
EMZA800ADA470MJA0G
JLCPCB Part #
C2163233
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 10mm 2000hrs@105℃ 47uF 700mΩ 80V 80mA@120Hz ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS