APXA100ARA121MH70G
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
APXA100ARA121MH70G
JLCPCB Part #
C2162830
Package
SMD,D8xL6.7mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 120uF 15000hrs@105℃ 2.8A@100kHz 27mΩ 6.7mm 8mm Polymer ±20% SMD,D8xL6.7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS