APXH4R0ARA681MJ80G
MFR.Part #
APXH4R0ARA681MJ80G
JLCPCB Part #
C2162785
Package
SMD,D10xL7.7mm
Description
-55℃~+125℃ 1000hrs@125℃ 10mm 25mΩ 3.7A@100kHz 4V 680uF 7.7mm Polymer ±20% SMD,D10xL7.7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS