APXD100ARA331MJ80G
MFR.Part #
APXD100ARA331MJ80G
JLCPCB Part #
C2162765
Package
SMD,D10xL8mm
Description
-55℃~+125℃ 10V 10mm 2000hrs@125℃ 25mΩ 3.5A@100kHz 330uF 8mm Polymer ±20% SMD,D10xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS