APXF6R3ARA221ME61G
MFR.Part #
APXF6R3ARA221ME61G
JLCPCB Part #
C2162607
Package
SMD,D5xL6.1mm
Description
-55℃~+105℃ 12mΩ 15000hrs@105℃ 220uF 3.5A@100kHz 5mm 6.1mm 6.3V Polymer ±20% SMD,D5xL6.1mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS