HHXA800ARA220MHA0G
MFR.Part #
HHXA800ARA220MHA0G
JLCPCB Part #
C2162395
Package
SMD,D8xL10.3mm
Description
-55℃~+125℃ 1.1A@100kHz 10.3mm 22uF 4000hrs@125℃ 45mΩ 80V 8mm ±20% SMD,D8xL10.3mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS