APXA160ARA151MJ80G
MFR.Part #
APXA160ARA151MJ80G
JLCPCB Part #
C2162239
Package
SMD,D10xL7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 15000hrs@105℃ 150uF 16V 26mΩ 3.43A@100kHz 7.7mm Polymer ±20% SMD,D10xL7.7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS