A1257WR-S-5P
MFR.Part #
A1257WR-S-5P
JLCPCB Part #
C225128
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-40℃~+105℃ 1 1.25mm 1A 1x5P 5 50V 5P GH PA9T Phosphor Bronze Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS