A1257WV-S-7P
MFR.Part #
A1257WV-S-7P
JLCPCB Part #
C225123
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.25mm 1A 1x7P 50V 7 7P GH PA9T Phosphor Bronze Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS