A1257WV-S-5P-LCP
MFR.Part #
A1257WV-S-5P-LCP
JLCPCB Part #
C225121
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.25mm 1A 1x5P 5 50V 5P GH LCP Phosphor Bronze Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS