APXE100ARA151MF80G
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
APXE100ARA151MF80G
JLCPCB Part #
C2161630
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 150uF 2.88A@100kHz 2000hrs@105℃ 21mΩ 6.3mm 7.7mm Polymer ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS