APXA4R0ARA331MH70G
MFR.Part #
APXA4R0ARA331MH70G
JLCPCB Part #
C2161598
Package
SMD,D8xL6.7mm
Description
-55℃~+105℃ 15000hrs@105℃ 25mΩ 3.02A@100kHz 330uF 4V 6.7mm 8mm Polymer ±20% SMD,D8xL6.7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS