APXJ100ARA471MH70G
MFR.Part #
APXJ100ARA471MH70G
JLCPCB Part #
C2157951
Package
SMD,D8xL7mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 15000hrs@105℃ 15mΩ 200mA@120Hz 470uF 7mm 8mm Polymer ±20% SMD,D8xL7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS