HHXD500ARA330MHA0G
MFR.Part #
HHXD500ARA330MHA0G
JLCPCB Part #
C2157903
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 126mA@120Hz 30mΩ 33uF 5000hrs@105℃ 50V 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS