EMXB350ARA331MKE0S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EMXB350ARA331MKE0S
JLCPCB Part #
C2157902
Package
SMD,D12.5xL13.5mm
Description
-40℃~+150℃ 1000hrs@150℃ 12.5mm 14mm 270mΩ@100kHz 330uF 35V 670mA@100kHz ±20% SMD,D12.5xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS