HHXD500ARA560MJA0G
MFR.Part #
HHXD500ARA560MJA0G
JLCPCB Part #
C2157891
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 10mm 200mA@120Hz 25mΩ 5000hrs@105℃ 50V 56uF ±20% SMD,D10xL10.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS