HHXE250ARA560MF61G
MFR.Part #
HHXE250ARA560MF61G
JLCPCB Part #
C2157872
Package
SMD,D6.3xL6.1mm
Description
-55℃~+135℃ 140mA@120Hz 2000hrs@135℃ 25V 50mΩ 56uF 6.1mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL6.1mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS