HHXD350ARA470MF80G
MFR.Part #
HHXD350ARA470MF80G
JLCPCB Part #
C2157867
Package
SMD,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 200mA@120Hz 35V 35mΩ 47uF 5000hrs@105℃ 6.3mm 8mm ±20% SMD,D6.3xL8mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS