APXJ250ARA820MF80G
MFR.Part #
APXJ250ARA820MF80G
JLCPCB Part #
C2157862
Package
SMD,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 15000hrs@105℃ 152mA@120Hz 25V 28mΩ 6.3mm 82uF 8mm Polymer ±20% SMD,D6.3xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS