APXJ100ARA391MF80G
MFR.Part #
APXJ100ARA391MF80G
JLCPCB Part #
C2157861
Package
SMD,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 13mΩ 15000hrs@105℃ 223mA@120Hz 390uF 6.3mm 8mm Polymer ±20% SMD,D6.3xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS