HHXD250ARA330ME61G
MFR.Part #
HHXD250ARA330ME61G
JLCPCB Part #
C2157837
Package
SMD,D5xL6.1mm
Description
-55℃~+105℃ 25V 33uF 5000hrs@105℃ 5mm 6.1mm 63mA@120Hz 80mΩ ±20% SMD,D5xL6.1mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS