HHXD250ARA151MHA0G
MFR.Part #
HHXD250ARA151MHA0G
JLCPCB Part #
C2157835
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 150uF 230mA@120Hz 25V 27mΩ 5000hrs@105℃ 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS