LM4128AQ1MFX3.3/NOPB
MFR.Part #
LM4128AQ1MFX3.3/NOPB
JLCPCB Part #
C2157544
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 100uA 20mA 3.3V 310uVp-p 75ppm/℃ Fixed Series ±0.1% SOT-23-5 Voltage Reference ROHS