MAX6220ASA-2.5+T
Extended
Manufacturer
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
MFR.Part #
MAX6220ASA-2.5+T
JLCPCB Part #
C2157490
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 1.3uVrms 1.5uVp-p 15mA 2.5V 20ppm/℃ 3.3mA 8V~40V Fixed Series ±0.12% SOIC-8 Voltage Reference ROHS