LM4120IM5X-3.0/NOPB
MFR.Part #
LM4120IM5X-3.0/NOPB
JLCPCB Part #
C2157470
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 20uVp-p 275uA 2V~12V 36uVp-p 3V 50ppm/℃ 5mA Fixed Series ±0.5% SOT-23-5 Voltage Reference ROHS