MAX6071ANT25+T
MFR.Part #
MAX6071ANT25+T
JLCPCB Part #
C2157279
Package
WLP-6(0.8x1.4)
Description
-40℃~+125℃ 10mA 10ppm/℃ 160uA 2.5V 2.8V~5.5V 4.8uVp-p 6uVrms Fixed Series ±0.1% WLP-6(0.8x1.4) Voltage Reference ROHS