LM4132DMFX-3.3/NOPB
MFR.Part #
LM4132DMFX-3.3/NOPB
JLCPCB Part #
C2157258
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 100uA 20mA 20ppm/℃ 3.3V 3.7V~5.5V 310uVp-p Fixed Series ±0.4% SOT-23-5 Voltage Reference ROHS