LM4050QCEM3X10/NOPB
MFR.Part #
LM4050QCEM3X10/NOPB
JLCPCB Part #
C2157256
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 10V 150uVrms 15mA 50ppm/℃ Fixed Parallel ±0.5% SOT-23-3 Voltage Reference ROHS