LM4132EMFX-3.3/NOPB
MFR.Part #
LM4132EMFX-3.3/NOPB
JLCPCB Part #
C2157216
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 100uA 20mA 3.3V 3.7V~5.5V 30ppm/℃ 310uVp-p Fixed Series ±0.5% SOT-23-5 Voltage Reference ROHS