LM4050QCEM3-2.5/NOPB
MFR.Part #
LM4050QCEM3-2.5/NOPB
JLCPCB Part #
C2157095
Description
-40℃~+125℃ 15mA 2.5V 41uVrms 50ppm/℃ 60uA 60uA Fixed Parallel ±0.1% SOT-23-3 Voltage Reference ROHS