MAX6126B25+T
MFR.Part #
MAX6126B25+T
JLCPCB Part #
C2157045
Package
MSOP-8
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 1.45uVp-p 10mA 12ppm/℃ 2.5V 2.7V~12.6V 725uA Fixed Series ±0.1% MSOP-8 Voltage Reference ROHS